Neohodnoceno

Chopin Rye vodka 0,7 l

Polská vodka o obsahu 40%.

Můžeme doručit do:
29.9.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 03005
747 Kč
Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.56 kg
Dárkové balení: Ano
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40%
Typ whisky: Neochucená
Výchozí surovina: Žito
Země původu: Polsko

Tato vodka původem z Polska, je pojmenovaná po známém hudebním skladateli Frédéricu Chopinovi a vyrábí ji společnost Polmos Siedlce. První o společnosti můžeme nalézt již roku 1896. Jedná se o rodinou destilérku, která se nachází v malé vesničce Starý Krzesk. Zakladatelem a majitelem je Tad Dorda. Veškeré suroviny na výrobu jejich produktů pěstují místní zemědělci a jsou pod přísným dohledem. Firma Chopin taktéž používá k výrobě svým destilátů a likérů vlastní kvasnou kulturu a taktéž vodu z místní studny, která se nachází cca 50 metrů od destilační kolony.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Aroma: vyjímečně jemná a bohatá s vyváženým závěrem a náznakem koření
  • Chuť: čistá chuť s jemným aroma žitného chleba
  • Finish: jemně hořký

NÁZOR EXPERTA

Jedná se o jedinečnou vodku, která je vhodná jak pro popíjení, tak díky svému lehce hořkému závěru se hodí do prémiových sladších koktejlů.

Vodky a likéry "CHOPIN" z legendární rodinné destilérky Chopin Distillery jsou zárukou té nejvyšší kvality. Jednosladové, blendované, stařené a macerované vodky plné chuti ( připomínající "brandy, whisky, či rum" ), dokonalé a poctivé likéry, toď kouzlo této jedinečné, světově uznávané Destilérky Chopin, jenž klade důraz na kvalitu lokálních surovin z oblasti Podlasie v Polsku.