Neohodnoceno

Le Tribute Gin + 2x Le Tribute Tonic

Dárková sada obsahující prémiový španělský gin Le Tribute s obsahem alkoholu 43% s 2 lahvičkami toniků téže značky. Baleno v dárkové kazetě.

Na dotaz
Kód: 24003
1 335 Kč
Kategorie: Giny
Hmotnost: 2.7 kg
Dárkové balení: ano
Objem: 0,7 l, 2x0,2 l
Obsah alkoholu: 43%
Typ: Distilled Gin
Země původu: Španělsko
Počet produktů v sadě: 3 ks

Le Tribute Gin

Prémiový španělský gin. Le Tribute vzdává poctu průkopníkům, dědictví a výrobnímu procesu. Klade velký důraz na kvalitu a design, což z něj činí moderní, jedinečnou značku, která má unikátní duši i charakter. Svou jedinečnost podtrhuje výraznou svěžestí, zůstává však i nadále suchý i přesto, že nenese označení London Dry. Jeho citrusový chuťový profil je dán zejména použitím snad všech známých citrusových plodů od pomeranče, citronů, grepfruity, mandarinky až po kumquatu. Jeho jemnou jalovcovou chuť nejlépe zvýrazníte originálními toniky vlastní značky Le Tribute.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Chuť: citrusové plody, velmi jemná chuť jalovce

Le Tribute Tonic

Prémiový tonic Le Tribute obsahuje přírodní chinin z provincie Loja v Ekvádoru. A proč právě Loja? V roce 1639 byla Hraběnka z Chinchony vyléčena z horečky díky infuzi, která obsahovala léčivé látky z kůry stromu cinchona z regionu Loja. Tento lék se stal následně velmi populární pro léčbu horečky a malárie nejen mezi místními, ale také se takto léčili evropští králové jako Ludvík XIV nebo anglický Karel II. Jedinečnou chuť dodává tomuto toniku citrónová tráva. Jediná lahev se syceným nápojem na trhu, která má tvar čtverce.

NÁZOR EXPERTA

Toto je sázka na jistotu. Tonik je přesně vyladěný tak, aby doplnil tento prémiový rukodělný španělský gin.