1 hodnocení

Projekt Kombucha citronová tráva 1 l

Přírodně kvašený, nefiltrovaný a nepasterovaný nápoj z černého čaje Pu-erh se svěžími tóny citronové trávy.  Lahev o objemu 1000 ml.

Na dotaz
Kód: 11037
207 Kč
Kategorie: Kombucha
Hmotnost: 1.7 kg
Objem: 1 l
Obsah alkoholu: 0,1 – 1,1%
Země původu: Česká republika

Jin a Jang. Dokonnalá harmonie dvou zcela odlišných chutí. Svěží tóny citronové trávy snoubící se s hutnou a příjemně zemitou chutí černého čaje Pu-erh s medovými podtóny.

Díky speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultuře s vyšším obsahem bakterií mléčného kvašení není tato kombucha provázena typickou octovou pachutí ale pouze svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlení navíc zdůrazňuje chuťové prvky a zároveň není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Kombinace těchto parametrů je zárukou gurmánského chuťového zážitku, který vás příjemně osvěží v horkých letních dnech a hydratuje kdykoliv potřebujete! 

Díky absenci vysokých teplot, konzervaci či filtrací v produktu najdete velké množství biodostupných látek v jejich nejpřirozenější podobě. Z tohoto pohledu splňuje tato kombucha označení RAW neboli produkt, který neprošel tepelnou úpravou nad 42°C.

POUŽITÍ

Největším přínosem pro zdraví je přítomnost mnoha prospěšných kmenů probiotických bakterií a kvasinek, které obohacují organizmus a zejména pak střevní mikroflóru, tím napomáhají rovnováze a správné funkci trávicí soustavy.

SLOŽENÍ

  • odvar z černého čaje a citronové trávy (pitná voda, černý čaj 0,5%, citronová tráva 0,5%)
  • cukr
  • kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení
  • Přirozeně obsahuje oxid uhličitý
  • alkohol (0,5 – 1,2 %)