Neohodnoceno

Projekt Kombucha jasmín 1 l

Přírodně kvašený, nefiltrovaný a nepasterovaný nápoj ze zeleného čaje, doplněný o jemnou jasmínovou chuť.  Lahev o objemu 1000 ml.

Můžeme doručit do:
17.5.2021
Skladem (6 ks)
Kód: 11036
207 Kč –19 % 167 Kč
Kategorie: Kombucha
Hmotnost: 1.7 kg
Objem: 1 l
Obsah alkoholu: 0,1 – 1,1%
Země původu: Česká republika
Kombucha Jasmín
Akce Novinka
207 Kč –19 %

Květinová a svěží kombucha. Podmanivá chuť jasmínu doplněná lehkými tóny zeleného čaje s jemnou kyselinkou a trochou osvěžující svíravosti typické právě pro většinu kvalitních zelených čajů. 

Za pomoci speciálně vyšlechtěné mikrobiální kultury, který obsahuje vyšší procento bakterií mléčného kvašení není tato kombucha doprovázena typickou octovou chutí ale jen svěží chutí obsažených čajů a bylin. Přírodní perlivost zdůrazňuje chuťové prvky a současně není tak agresivní jako u nápojů sycených CO2. Tato kombinace je sama o sobě zárukou gurmánského zážitku, který vás příjemně osvěží a hydratuje v horkých letních dnech.

Díky absenci vysokých teplot, konzervace či filtrace najdete v produktu velké množství zdraví prospěšných látek. Z tohoto pohledu splňuje tato kombucha označení RAW neboli produkt, který neprošel tepelnou úpravou nad 42°C.

POUŽITÍ

Hlavním přínosem pro zdraví je přítomnost velkého množství kmenů probiotických bakterií a kvasinek, obohacujích organizmus a zejména pak střevní mikroflóru, které tak napomáhají rovnováze a správné funkci trávicí soustavy.

SLOŽENÍ

  • odvar ze zeleného čaje s květy jasmínu min. 90 % (pitná voda, zelený čaj s příchuti jasmínu 0,5 %)
  • cukr
  • kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení.
  • přirozeně obsahuje oxid uhličitý
  • alkohol (0,5 – 1,2 %).