Neohodnoceno

Ron de Jeremy XO 15y 0,7 l

Blend až 15 letých prémiových rumů z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu. Dodáváno v dárkové tubě. Rum je vhodný jako dárek.

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem (2 ks)
Kód: 02030
802 Kč
Kategorie: Rumy
Hmotnost: 1.4 kg
Dárkové balení: ano
Doba zrání: 15-19 let
Chuťový profil: sladký, kořeněný
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40%
Styl: dark
Typ: španělský, blended
Výchozí surovina: melasa
Země původu: Barbados, Trinidad a Tobago, Jamajka, Guayana

Ron de Jeremy XO v sobě ukrývá míchané prémiové rumy z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu. Jeho chuť je příjemně nasládlá a díky až 15letému zrání v sudech po bourbonu má velmi sytou, tmavou barvu. V jeho vůni můžete cítit tóny karamelizovaných ořechů a koření. Zakončení je sametové s dlouhou dochutí.

Španělsky se rum řekne Ron, a tak se přátelé Olli Hietalahti a Jouko Laune ptali sami sebe, kdo je nejslavnějším nositelem jména Ron. Volba padla na Rona Jeremyho. Pojmenovat svůj rum po nejslavnějším pornoherci se mohlo zdát pošetilé až směšné, ale Olli a Jouko měli jednu zásadu. Název rumu může být směšný, ale jeho obsah musí být vážný. Spojili se s odborníky ve své oblasti a po mnoha nezdarech a přešlapech se jim dostalo zasloužené odměny, když v roce 2018 dostali ocenění Top Ten Trending Rum. Bohužel se ukázalo, že vsadit své jméno na tuto kontroverzní postavu nebylo úplně šťastné, když byl Jeremy v roce 2020 obviněn z vážných trestných činů. Pánové zocelení mnoha pády se rozhodly svůj rum přejmenovat na Hell or High Water. Volně přeloženo je spojení výrazem toho, že jste schopni udělat všechno, abyste překonali překážky a nikdy se nevzdáte. Již brzy tak bude k dispozici tento vyvážený blend s novým označením.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Chuť: nasládlá s tóny dřeva, ořechů a koření

NÁZOR EXPERTA

Jeho uspokojující a sametovou chuť si vychutnáte nejlépe samotnou nebo s pár kostkami ledu.