Bar Profeesional Forma na 8 ledových koulí 5 cm

Silikonová forma na výrobu 8 ledových koulí o průměru 5 cm.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 21026
569 Kč / ks
Bar Profeesional Forma na 8 ledových koulí 5 cm

Forma na led navržena pro výrobu kulatých ledových koulí o průměru 5 cm, které se často používají v koktejlech a dalších nápojích.

Je vyrobena z kvalitního a odolného silikonového materiálu, který umožňuje snadné vytahování ledových koulí bez rizika protržení nebo deformace. Má kapacitu pro výrobu 8 kulatých koulí najednou, což umožňuje efektivní výrobu většího množství ledových koulí najednou. Součástí formy je také 8 malých silikonových zátek, zabraňující vytečení tekutiny. Také je vybavena praktickým trychtýřkem pro snadné plnění jednotlivých koulí.

Tento produkt je vhodný pro použití v domácnostech i v profesionálním prostředí jako jsou bary a restaurace. Díky kvalitnímu materiálu a praktickému designu, může být tento produkt skvělou volbou pro každého, kdo hledá snadný a efektivní způsob, jak vytvořit kulaté ledové koule pro své oblíbené nápoje.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • silikonová forma na 8 ledových koulí o průměru 5 cm
  • flexibilní silikon usnadňuje vyjmutí kostek ledu
  • praktické uzávery a trychtýř k plnění jednotlivých koulí
  • vhodné do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na led
Hmotnost: 0.27 kg
Materiál: silikon
Výška: 50 mm
Délka: 240 mm
Šířka: 125 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.