Kontakty

Zákaznický servis:
Mobil: +420 792 775 476
Email: info@plnasklenice.cz

Provozní doba:
Pondělí až pátek 8:30 - 15:30 

Výdejna a sklad:
PlnáSklenice.cz
U Výstaviště 1297/10
750 02 Přerov

Najít na mapě

Fakturační údaje:
REDEFIN s.r.o.
U Výstaviště 1297/10
750 02 Přerov

IČ: 28656563
DIČ: CZ28656563

Náš tým:

Jarda Kolář

hlavní motor plnásklenice.cz

Absolvent prestižního kurzu Bar Academy s více jek 10 lety zkušeností z oblasti gastronomie a nápojů.

Honza Koplík

redaktor a barman

Barman populárního přerovského baru Irish pub, náruživý gastroturista a věčný student barové historie.

Honza Balek

ideový tvůrce a záložní motor

Milovník nápojů a zakladatel projektu Skleněný shop cz s bohatými zkušenostmi z oblasti nápojového skla a online prodeje.

O nás:

Tak to jsme my. Jarda, Honza, a ještě jeden Honza. Partička chlapíků, kteří jsou nadšení do míchaných nápojů, destilátů a všemožných barmanských fidlátek. Takže vlastně do všeho, co se točí kolem dobrého pití, které způsobuje dobrou náladu.

Nevíte, jaký šejkr koupit, v jakých sklenicích podávat rum nebo jak připravit Bloody Mary? V našem oboru plaveme jako ryby ve vodě. Rádi proto poradíme, aby vám šla příprava drinků od ruky. A aby se váš domácí bar stal tím nejlepším barem v okolí.

U nás najdete kromě kvalitního vybavení také prvotřídní suroviny, které prošly přes tu nejpřísnější kontrolu – totiž přes naše mlsné jazýčky. Vše pečlivě vybíráme, testujeme a ochutnáváme a pak to vychvalujeme, doporučujeme a prodáváme. A máme radost, že vy máte radost.

Tak co si s námi namícháte? Třeba své oblíbené Mojito? Nebo se hecnete a zkusíte pro vaše přátele připravit úplně nový koktejl? Kdyby se vám do míchání nechtělo, ochutnejte naše špičkové destiláty a nealko speciality.

Pochlubte se zážitky či fotkami ze svého domácího baru a sdílejte užitečné tipy a triky. Rádi uvidíme, jak vám to jde od ruky. A hlavně – jak vám u vás chutná!