Bar Professional Jemné barové sítko DOUBLE STRAIN

Jemné nerezové barmanské sítko. Dodáváno volně bez krabičky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 14114
172 Kč / ks
Bar Professional Jemné barové sítko DOUBLE STRAIN

Jemný barmanský cedník se řadí mezi základní vybavení pro tvorbu koktejlu. Jeho primárním účelem je odfiltrování i těch nejmenších částeček jako ledové šupinky vzniklé šejkováním nebo semínka z ovoce, se kterými si integrovaný cedník 3dílného shakeru nebo julep a hawthorne straineru neporadí. Cedník je vyroben z nerezové oceli a není tak problém jej umístit do myčky nádobí. Balen je samostatně bez krabičky.

POUŽITÍ

Dvojité cezení známé také jako Double Strain je metoda, při které se do méně schopné ruky uchopí jemný cedník a umístí nad sklenici do které se budete cedit koktejl. Schopnější rukou se uchopí 3dílný shaker vybavený integrovaným cedníkem, případně 2dílný shaker doplněný o barmanský cedník a koktejl se přes oba cedníky přecedí do připravené sklenice. Tím se zajistí jak odcezení ledových kostek, tak jemných šupinek ledu, ovocné dužiny nebo semínek.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • holandský výrobce Bar Professional
  • jednoduchý design a snadná omyvatelnost
  • vyrobeno z nerezové oceli
  • vhodné do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Barová sítka
Hmotnost: 0.07 kg
Materiál: nerezová ocel
Typ: jemné
Délka: 230 mm
Šířka: 86 mm
Výška: 40 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.