Bar Professional Barmanská lžíčka Trident 40 cm

Barmanská lžíce se zakončením ve tvaru trojzubce a délkou 40 cm. Dodáváno bez krabičky.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 14152
188 Kč / ks
Bar Professional Barmanská lžíčka Trident 40 cm

Dlouhá barmanská lžíce Trident má nadstandardní délku 40 cm a zakončení ve tvaru trojzubé vidličky. Toto zakončení využijete například při manipulaci s dekoracemi koktejlů, ovocem, koktejlovými třešněmi nebo olivami. Pomocí vidlicovitého zakončení dekoraci jednoduše umístíte do koktejlu. Zakončení je bezesporu také efektní koncovkou, která na sebe strhne pozornost při každé manipulaci. Lžíce je kroucená po celé délce rukojeti, která má v průměru 5 mm. Snadno se tak drží a v ruce působí bytelným dojmem. Nerezové provedení ji umožňuje bezproblémový pobyt v myčce nádobí. Je balena bez krabičky, pouze za foliovaná na kartonovém papíře s logem výrobce. Na svou délku, pevnost a množství použitého materiálu nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • barmanská barmanská lžíce 40 cm
  • nerezové provedení
  • kroucená rukojeť pro pohodlnou manipulaci
  • trojzubá vidlička vhodná na manipulaci s dekoracemi
  • možno mýt v myčce nádobí
  • baleno volně bez krabičky

Doplňkové parametry

Kategorie: Barmanské lžičky
Hmotnost: 0.05 kg
Materiál: nerezová ocel
Zakončení: s vidličkou
Délka: 400 mm
Šířka: 30 mm
Výška: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.