Bar Professional Boston shaker na koktejly 800 ml

Dvoudílný sklo - nerez boston shaker, vhodný pro domácí použití. Dodáváno volně bez krabičky.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 33002
335 Kč / ks
Bar Professional Boston shaker na koktejly 800 ml

Dvoudílný koktejlový šejkr kov/sklo od holandského výrobce Bar Professional je skvělým pomocníkem při přípravě osvěžujících koktejlů. Tento šejkr je vyroben z kvalitní nerezové oceli a odolného skla, což mu dodává elegantní a moderní vzhled. Balen v praktické kartonové krabičce je šejkr snadno přenosný a chráněný před poškozením.

Díky svému provedení je tento koktejlový šejkr vhodný do myčky nádobí, což usnadňuje jeho čištění. Disponuje dostatečným objemem cca 400-500 ml, který vystačí pro pohodlné míchání 1-2 koktejlů najednou.

Skleněný shaker má výhodu v tom, že při práci nevede teplo tak dobře jako shaker kovový, což znamená, že nedochází k tak intenzivnímu ředění jako v případě celokovového shakeru. Také si můžete během odměření a šejkování kontrolovat obsah uvnitř shakeru.

POUŽITÍ

Používá se k přípravě koktejlů, kde je zapotřebí vyhladit a spojit jinak nerozmíchatelné složky. Použijete jej při přípravě Cosmopolitanu, různých sourů nebo třeba Piňa Colady. Po nadávkování potřebných složek koktejlu a přidání ledu pak stačí lehce uzavřít, pevně uchopit všechny části šejkru a začít šejkovat.  Jak správně používat šejkr se dozvíte v našem stručném návodu.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • provedení z nerezové oceli a skla
  • baleno v kartonové krabičce
  • vhodný do myčky nádobí
  • holandský výrobce Bar Professional
  • celkový objem 800 ml, užitný cca 500 ml
  • dobrý poměr cena výkon

Doplňkové parametry

Kategorie: Shakery na koktejly
Hmotnost: 0.65 kg
Materiál: nerezová ocel, sklo
Objem: 800 ml
Typ: 2dílný, boston
Výška: 300 mm
Průměr: 94 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.