Bar Professional Ruční mlýnek na led

Ruční drtič ledu od nizozemské firmy Bar Professional. Baleno v barevné kartonové krabici.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 14154
690 Kč / ks
Bar Professional Ruční mlýnek na led

Koktejly jako Mojito, Caipirinha, Bramble nebo Mint Julep vyžadují ve svých receptech použití ledové tříště namísto klasických kostek ledu. Mlýnek je jednou z nejrychlejších možností, jak si tříšť připravit. Jednoduše naplníte horní zásobník několika kostkami ledu, zatočíte kličkou a rázem máte tříšť k dispozici. Výrobcem tohoto mlýnku je nizozemská společnost Bar Professional. Vyroben je z odolného akrylového plastu, nože a klička pak z nerezové oceli a vybaven je také sběrnou nádobou o objemu 1,3 l. Důležitou součástí je také vakuová přísavka, se kterou celý mlýnek za aretujete na stole a tím jej při manipulaci zajistíte proti pádu. Je snadno omyvatelný, stačí jej propláchnout pod tekoucí vodou a je připraven na další práci. Balen je v barevné kartonové krabici.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • ruční mlýnek pro výrobu ledové tříště
  • nizozemský výrobce Bar Professional
  • provedení z pevného akrylového plastu, nože z nerezové oceli
  • objem spodní nádoby 1,3 litru
  • praktická vakuová přísavka umožňující aretaci na stole
  • mlýnek stačí po použití umýt pod tekoucí vodou
  • baleno v barevné kartonové krabici

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení na led
Hmotnost: 0.72 kg
Materiál: nerezová ocel, akrylát
Objem: 1,3 l
Šířka: 115 mm
Výška: 245 mm
Délka: 150 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.