Bar Professional Sekáček na led

Tříhrotý deluxe sekáček na led o délce 18 cm

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 14124
546 Kč / ks
Bar Professional Sekáček na led

Šikovná pomůcka pro opracování a separaci ledu, kterou ocení jak profesionálové, tak hobby barmani. Vidlice se třemi hroty je vyrobena z pevné nerezové oceli s dřevěnou rukojetí. Japonský styl sekáčku je ideální pro opracování ledu do požadovaného tvaru. Jelikož je osazena přírodním dřevem je nutné po opracování sekáček mýt pouze pod tekoucí vodou, není tak vhodné jeho umístění do myčky nádobí. Výrobcem je holandský výrobce Bar Professional, jež se na trhu s barmanským vybavením pohybuje již déle než jedno století. Balen je v běžné kartonové krabičce.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • tříhrotý sekáček na led o délce 18 cm
  • robustní zpracování z nerezové oceli a dřeva
  • vhodné pro opracování a rozdělení zmrzlých kostek ledu
  • doporučeno ruční mytí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení na led
Hmotnost: 0.14 kg
Materiál: nerezová ocel, dřevo
Délka: 182 mm
Šířka: 36 mm
Výška: 24 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.