Bar Professional Strainer barové sítko

Nerezový barmanský strainer o délce 19 cm.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 14115
184 Kč / ks
Bar Professional Strainer barové sítko

Barový cedník neboli strainer s pružinovým uchycením je základním vybavením každého barmana. Jeho výrobcem je nizozemská společnost Bar Professional s více než 100letými zkušenostmi v oblasti barmanského a restauračního vybavení. Je opatřen packami, kterými jej uchytíte na okraji sklenice nebo shakeru, ze kterého se poté nesmekne dovnitř. Jeho služby nejčastěji využijete při práci s dvoudílnými shakery, které v základu nejsou vybaveny integrovaným sítkem. Také se používá při frapování skleniček za pomocí ledových kostek. Při této metodě předchlazování sklenic, kdy se za pomoci barmanské lžičky točí s kostkami ledu, za jeho postupného odtávání, dochází ke kumulaci vody na dně sklenice, kterou je následně potřeba odcedit. Strainer je balen v barevné kartonové krabičce s logem výrobce. Díky nerezové konstrukci je možné jej umístit do myčky nádobí.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • holandký výrobce Bar Professional
  • vhodné k cezení koktejlů z boston shakeru nebo míchací sklenice
  • pružinové uchycení a packy pro snadné umístění na sklenici
  • kulatá rukojeť dobře padnoucí do ruky
  • snadno omyvatelný
  • vhodný do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Barová sítka
Hmotnost: 0.11 kg
Materiál: nerezová ocel
Typ: s pružinou
Šířka: 93 mm
Délka: 190 mm
Výška: 14 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.