Bar Professional třídílný shaker 700 ml

Třídílný nerezový shaker o objemu 700 ml. Dodáváno v barevné kartonové krabici.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 14111
281 Kč / ks
Bar Professional třídílný shaker 700 ml

Hledáte-li shaker, který zvládne umíchat 2-3 koktejly najednou, tak je 3dílný cobbler od společnosti Bar Proffesional to pravé. Shaker je vybaven integrovaným sítkem a je tak vhodný i pro amatérské barmany. Konstrukce z lesklého nerezu umožňuje jeho umístění do myčky nádobí. Balen je v barevné kartonové krabici s logem výrobce.

POUŽITÍ

Protřepávat koktejl je možné jak vodorovně, tak ve výšce ramen. Je to na preferenci každého barmana, jakou techniku zvolí, jelikož ani profesionálové se na tomto neshodnou. Důležité je s nápoji třást dostatečně dlouho a energicky. Délka třesení je odvislá od typu koktejlu, který připravujete. Pokud je obsahem pár složek a například sirup postačí krátké promísení cca 10 sekund. Pokud však přidáte smetanu nebo mléko je vhodné tento čas minimálně zdvojnásobit. Jak nejlépe používat shaker se dozvíte v návodu našeho barmana Honzy.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • holandský výrobce Bar Professional
  • vhodný pro míchání 2-3 koktejlů
  • baleno v barevné kartonové krabičce
  • objem 700 ml
  • trojdílná konstrukce s vestavěným sítkem
  • vhodný do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Shakery na koktejly
Hmotnost: 0.31 kg
Materiál: nerezová ocel
Objem: 700 ml
Typ: 3dílný, cobbler
Výška: 247 mm
Průměr: 95 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.