Fuchs Barmanská lžička s drtící koncovkou 28 cm

Barmanská míchací lžička na koktejly s plochou drtící koncovkou.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 14162
112 Kč / ks
Fuchs Barmanská lžička s drtící koncovkou 28 cm
Fuchs Barmanská lžička s drtící koncovkou 28 cm
Novinka

Fuchs Barmanskou lžičku s drtící koncovkou 28 cm je klíčový nástroj pro každého, kdo chce povznést své barmanské umění na zcela novou úroveň. Vyrobena je německým výrobcem Fuchs z lesklé nerezové oceli. Tato lžička je vybavena praktickou "mačkací" koncovkou, umožňuje tak snadno drtit ovoce, bylinky nebo nejčastěji kostku cukru v populárním koktejlu Old Fashioned.

Délka 28 cm a kroucený design zajišťuje pohodlné a svižné míchání. Navíc je žička vhodná do myčky nádobí, což usnadňuje úklid a udržuje ji vždy připravenou k dalšímu použití.

Fuchs Barmanská lžička s drtící koncovkou je nepostradatelným nástrojem pro každého, kdo má rád cocktailovou kulturu, ať už jste profesionální barman nebo vášnivý domácí mixolog.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • německý výrobce Fuchs
  • provedení z lesklé nerezové oceli
  • praktická "mačkací" část na konci
  • délka 28 cm
  • kroucený tvar usnadňující míchání
  • vhodné do myčky nádobí
  • baleno volně bez krabičky

Doplňkové parametry

Kategorie: Barmanské lžičky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: nerezová ocel
Zakončení: ploché
Délka: 282 mm
Šířka: 35 mm
Hloubka: 32 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.