Fuchs Barová podložka 60x8 cm

Protiskluzová gumová podložka o rozměrech 60x8 cm.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 14060
374 Kč –38 % 230 Kč / ks
Fuchs Barová podložka 60x8 cm
Fuchs Barová podložka 60x8 cm
Výprodej
374 Kč –38 %

Podložka je vyrobena z kvalitní ohebné gumy a pro přípravu koktejlů má mnohostranné využití. Slouží jako servírovací a přípravná plocha koktejlům. Nabízí Slouží jako odkapávací plocha pro mokré sklenice. Využívá se také jako přípravná plocha při přípravě koktejlů, kdy díky žlabům zanechá váš stůl bez nepořádku. Zajišťuje stabilitu a tlumí nárazy. Má antibakteriální úpravu a je vhodná do myčky nádobí. Speciální plocha na kraji podložky je vhodná k odložení odměrky nebo jiného barmanského náčiní.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • rozměr 60x8 cm
  • flexibilní guma
  • vhodné do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní barmanské pomůcky
Hmotnost: 0.34 kg
Délka: 82 mm
Šířka: 600 mm
Výška: 16 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.