Fuchs Barové kleště na led

Nerezové kleště na manipulaci s ledem a ovocem.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 14065
53 Kč / ks
Fuchs Barové kleště na led

Nerezové kleště značky Fuchs využijete pří dávkování ledu, kde díky zoubkovanému zakončení přemístí kluzké kostky pouze tam kam potřebujete. Další využití najdou při dekorování vašeho koktejlu ovocem nebo například koktejlovými třešněmi kde fungují jako pinzeta.

POUŽITÍ

Kleště na led najdou využití při veškeré manipulaci s kostkovým ledem nebo s ovocem.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • zoubkované zakončení pro pevnější úchop ledu
  • provedení v lesklém nerezu
  • velmi dobrá omyvatelnost
  • vhodné do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení na led
Hmotnost: 0.14 kg
Materiál: nerezová ocel
Délka: 180 mm
Šířka: 17 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.