Fuchs Barové sítko STRAINER

Barový nerezový strainer (cedník) od firmy Fuchs.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 14030
71 Kč / ks
Fuchs Barové sítko STRAINER

Strainer se používá při cezení koktejlu z dvoudílného šejkru do sklenice. Díky jeho pomoci zůstane použitý led v šejkru a vy servírujete drink na takzvaný čistý led. Barové sítko je vyrobeno z nerezové oceli, od německého výrobce Fuchs.

POUŽITÍ

Používá se při práci s boston (dvoudílným) šejkrem. Jednoduše stačí sítko nasadit na shaker, kde se zajistí pomocí vestavěné pružiny. Koktejl tak naléváte čistý bez ledu.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • je vyroben z nerezu
  • snadno omyvatelný 
  • výborný poměr cena výkon
  • vhodný do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Barová sítka
Hmotnost: 0.04 kg
Materiál: nerezová ocel
Typ: s pružinou
Délka: 150 mm
Šířka: 115 mm
Výška: 22 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.