Fuchs Collabo Tin on Tin shaker 800 ml

Nerezový Tin on Tin design shaker na koktejly o objemu 800 ml v limitované edici Collabo od německé společnosti Fuchs.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 14045
722 Kč / ks
Fuchs Collabo Tin on Tin shaker 800 ml

Vskutku jedinečný design přetavila společnost Fuchs v tento dokonalý kousek inventáře, který zapadne do kteréhokoliv profesionálního nebo domácího baru. 3000 unikátních kusů z limitované edice Collabo je zárukou originality této řady. Každý kus má své unikátní sériové číslo, které už jen podtrhne jedinečnost designu gravírovaných ornamentů na celém povrchu shakeru.

Na konstrukci shakeru byla použita vysoce kvalitní nerezová ocel, která svou pevností zaručuje odolnost i proti pádům a nehrozí ztráta těsnosti. Dno shakeru je vyváženo, pro maximální stabilitu při zachování nízké hmotnosti okolo 400 gramů. 

Shaker má celkový objem 800 ml, každý díl pak 400 ml. a oproti klasickému Boston shakeru, který je složen mimo kovového dílu také ze skla zajistí ryhlejší a lepší vychlazení jednotlivých složek koktejlu.

POUŽITÍ

Shaker naplňte ledem, nadávkujte nezbytné suroviny a po uzavření pomocí trhaných pohybů dokonale promícháte a vychladíte jednotlivé složky koktejlu. Podívejte na náš návod  jak správně používat shaker >>

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • limitovaná edice 3000 kusů
  • originální design s gravírovanými ornamenty
  • užitný objem 400 ml
  • pro profesionální i domácí použití
  • dodáváno v reprezentativní dárkové krabičce
  • vhodné jako dárek

Doplňkové parametry

Kategorie: Shakery na koktejly
Hmotnost: 0.5 kg
Kolekce: Collabo
Materiál: nerezová ocel
Objem: 800 ml
Typ: 2dílný, boston
Výška: 252 mm
Průměr: 92 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.