Neohodnoceno

Fuchs Collabo Tin on Tin shaker 800 ml

Nerezový Tin on Tin design shaker na koktejly o objemu 800 ml v limitované edici Collabo od německé společnosti Fuchs.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem (3 ks)
Kód: 14045
899 Kč
Kategorie: Shakery na koktejly
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: nerezová ocel
Objem: 800 ml
Počet dílů: 2 ks
Výška: 252 mm
Průměr: 92 mm

Vskutku jedinečný design přetavila společnost Fuchs v tento dokonalý kousek inventáře, který zapadne do kteréhokoliv profesionálního nebo domácího baru. 3000 unikátních kusů z limitované edice Collabo je zárukou originality této řady. Každý kus má své unikátní sériové číslo, které už jen podtrhne jedinečnost designu gravírovaných ornamentů na celém povrchu shakeru.

Na konstrukci shakeru byla použita vysoce kvalitní nerezová ocel, která svou pevností zaručuje odolnost i proti pádům a nehrozí ztráta těsnosti. Dno shakeru je vyváženo, pro maximální stabilitu při zachování nízké hmotnosti okolo 400 gramů. 

Shaker má celkový objem 800 ml, každý díl pak 400 ml. a oproti klasickému Boston shakeru, který je složen mimo kovového dílu také ze skla zajistí ryhlejší a lepší vychlazení jednotlivých složek koktejlu.

POUŽITÍ

Shaker naplňte ledem, nadávkujte nezbytné suroviny a po uzavření pomocí trhaných pohybů dokonale promícháte a vychladíte jednotlivé složky koktejlu. Podívejte na náš návod  jak správně používat shaker >>

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • limitovaná edice 3000 kusů
  • originální design s gravírovanými ornamenty
  • užitný objem 400 ml
  • pro profesionální i domácí použití
  • dodáváno v reprezentativní dárkové krabičce
  • vhodné jako dárek