Fuchs nerezová nálevka s klapkou 1cl/sekunda

Nerezová nálevka s gumovým lamelovým těsněním. Baleno kusově v plastovém pytlíku.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 14164
66 Kč / ks
Fuchs nerezová nálevka s klapkou 1cl/sekunda

Fuchs nerezová nálevka s klapkou je nepostradatelný doplněk pro každého profesionálního ale i hobby barmana. Je ideální zejména na lahve s alkoholem, ale také na džusy či sirupy.

S touto nálevkou se můžete rozloučit s nepříjemnostmi v podobě hmyzu nebo prachu, který neplánovaně spadl do vaší lahve. To díky praktické klapce, která se automaticky zavře, když nálevka není používána, je váš nápoj v bezpečí před jakýmikoliv nečistotami. Navíc, s unikátním designem a třemi různými průměry lamel se tato nálevka snadno přizpůsobí různým šířkám hrdel lahví od 0,2 do 1,5 litru, což z ní činí univerzálního pomocníka pro váš bar.

Nalévání s přesností 1 cl za sekundu v případě neslazeného alkoholu zaručuje, že vaše drinky budou vždy dokonale namíchané s přesnou dávkou bez zbytečného plýtvání a nutnosti použít odměrku. Vyrobena je z nerezové oceli a plastových lamel. Nálevku je doporučeno mýt pouze v ruce, což však nestěžuje její údržbu. Jednoduše stačí opláchnout pod tekoucí vodou a je připravena k dalšímu použití. Baleno jednotlivě po kusech v plastovém sáčku.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • nálevka na alkohol a sirupu o délce 12 cm
  • praktická klapka zabrňující vlétnutí hmyzu nebo prachu do lahve
  • 3 průměry lamel pro různě široká hrdla lahví od 0,2-1,5 l
  • nálevka na alkohol a sirupy
  • nalévání rychlostí 1cl/vteřinu
  • vyrobeno z nerezové oceli
  • plastové lamelové těsnění
  • doporučeno ruční mytí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní barmanské pomůcky
Hmotnost: 0.02 kg
Materiál: nerezová ocel, plast
Průměr: 30 mm
Délka: 120 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.