Fuchs Sekáček na led

Sekáček na led od německého výrobce Fuchs.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 14057
122 Kč / ks
Fuchs Sekáček na led

Sekací vidlička na led od německého výrobce Fuchs je vybavena 6 nerezovými hroty pro snadné oddělování a opracování ledu. Osazena je praktickou dřevěnou rukojetí dobře izolující chlad.

POUŽITÍ

Vidlička se používá pro oddělování zmrzlých kostek ledu k sobě nebo k opracování velkého kvádru ledu.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • sekáček pro oddělování a opracování kostek ledu
  • vyrobeno z nerezové oceli a dřeva
  • doporučeno ruční mytí 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení na led
Hmotnost: 0.12 kg
Materiál: nerezová ocel, dřevo
Délka: 230 mm
Šířka: 61 mm
Průměr: 22 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.