Fuchs Dicke Lippe Easter Islander 450 ml

Tiki mug Easter Islander o objemu 450 ml určený pro servis tropických koktejlů. Baleno v obyčejné kartonové krabičce.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 10035
264 Kč / ks
Fuchs Dicke Lippe Easter Islander 450 ml
13007 TOM FOX Tiki Mug helllbraun
Tip

Tiki Mug od výrobce barmanského vybavení Fuchs vyrobený z glazurované keramiky. Tento pohár je vhodný pro servis mnoha tropických koktejlů, mezi ty nejznámější patří například Tiki punč nebo Mai Tai.

Tiki to je celá barová kultura, která vznikla počátkem 30. let minulého století. Jde o styl, který charakterizují právě motivy spojené s polynéskými kulturami, plážemi a oblastí jižního Pacifiku. Tiki poháry které mohou zobrazovat různá božstva, ale také tvary lebek, kokosových ořechů nebo tanečnice Hula Hula se objevily až o něco později v období 50. let.

POUŽITÍ

Vhodné pro servis dlouhých tropických koktejlů jako Tiki punch nebo Mai Tai.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI SKLENIC

  • pohár o objemu 450 ml
  • vyrobeno z glazurované keramiky
  • vhodný do myčky nádobí
  • design ve stylu soch  z velikonočního ostrova
  • dodáváno volně bez krabičky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky a Tiki poháry
Hmotnost: 0.45 kg
Materiál: keramika
Objem: 450 ml
Určení: koktejl
Výška: 170 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 86 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.