Rona City Sklenice na margaritu 340 ml, 6 ks

Balení šesti sklenic na koktejl margarita. Výrobcem sklenic je slovenská sklárna Rona. Baleno v kartonové krabici.

Dostupnost Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: K01066
838 Kč / balení
Rona City Sklenice na margaritu 340 ml, 6 ks

Hledáte-li sklenice vhodné na klasickou, ale také frozen margaritu vyžadující větší objem sklenic, tak vsaďte na krásně tvarované sklenice na margaritu slovenských skláren Rona. Sklenice mají typický tvar obráceného sombrera, tolik typický pro nejslavnější mexický koktejl. Margaritky mají nadstandardní objem 340 ml a vysoký okraj, který umožňuje vytvoření typického solného okraje, bez obav z jeho smytí při přenášení nápoje. Sklenice jsou vyráběny unikátní technologií tažené nožky, zajišťující hladký přechod mezi kalichem a nožkou a tím i zvýšenou odolnost vůči poškození v myčce nádobí. Sklenice jsou baleny po 6 kusech v běžné kartonové krabičce s logem výrobce.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • set 6 sklenic na Margaritu 6x340 ml
  • bezolovnaté křišťálové sklo
  • pevné sklo vhodné do myčky nádobí
  • vysoce odolné, transparentní a pevné sklo
  • jemně broušený ústní okraj
  • baleno v hnědé kartonové krabici

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na margaritu
Hmotnost: 1.44 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Určení: koktejly
Průměr: 111 mm
Výška: 172 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklárna Rona patří mezi významné světové výrobce kvalitního užitkového skla s bohatou historií. Založena již v roce 1892, sklárna se stala průkopníkem v Evropě v oblasti pantografického dekorování, což dokládá její inovativní přístup k výrobě. Dnes se sklárna zaměřuje na kvalitu, design a maximální spokojenost zákazníků.

Sklárna Rona disponuje bohatými zkušenostmi, kvalifikovaným týmem a moderním technologickým vybavením, což umožňuje pružnou spolupráci v oblasti designu, technologie, dekorace i balení. Pestrost sortimentu, vysoká kvalita, pružnost a individuální přístup k zákazníkům patří mezi hlavní silné stránky této značky.

Zvláštní pozornost sklárna věnuje technologii tažené nožky, která zajišťuje hladkost a bezešvost sklenic. Díky pokročilým technologiím dokáže Sklárna Rona dokonale simulovat ruční výrobu, což se projevuje ve vysoké kvalitě jejich výrobků. Sklárna využívá širokou škálu dekorativních sklářských technik, jako je leptání, gravírování, broušení, sítotisk nebo malování, což dodává jejich výrobkům jedinečnost a estetickou hodnotu.