Rona Hurricane Sklenice na koktejly 465 ml, 6 ks

Set 6 Hurricane skleniček na koktejly jako Sex on the Beach, Piňa Colada nebo Tequila Sunrise.  Baleno v kartonové krabici.

Dostupnost Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: K01067
880 Kč / balení
Rona Hurricane Sklenice na koktejly 465 ml, 6 ks

Koktejlové Hurricane sklenice z bezolovnatého křišťálového skla slovenských skláren Rona jsou vhodné na celou řadu populárních koktejlů jako Piňa Colada, Sex on the Beach, Tequila Sunrise a zejména Hurricane. Tvar sklenic i stejnojmenný koktejl pochází z baru Pat O'Brien's v New Orleans a odkazuje na tvar petrolejové lampy zvané Hurricane lamp. Sklenice jsou vyráběny metodou tažené nožky, díky které na sklenici nenajdete žádné švy ani spoje. Sklenice jsou baleny v krabici s logem výrobce po 6 kusech. Sklenice také můžete bez obav mýt v myčce nádobí.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • sklenice na koktejly 6x465 ml
  • vhodné na koktejly jako Sex on the Beach, Piňa Colada nebo Tequila Sunrise
  • sklo odolné vůči odštípnutí
  • jemně broušený ústní okraj
  • vhodné do myčky nádobí
  • baleno v hnědé kartonové krabici 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hurricane sklenice
Hmotnost: 2.28 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 465 ml
Určení: koktejly, domácí limonáda
Výška: 208 mm
Průměr: 78 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklárna Rona patří mezi významné světové výrobce kvalitního užitkového skla s bohatou historií. Založena již v roce 1892, sklárna se stala průkopníkem v Evropě v oblasti pantografického dekorování, což dokládá její inovativní přístup k výrobě. Dnes se sklárna zaměřuje na kvalitu, design a maximální spokojenost zákazníků.

Sklárna Rona disponuje bohatými zkušenostmi, kvalifikovaným týmem a moderním technologickým vybavením, což umožňuje pružnou spolupráci v oblasti designu, technologie, dekorace i balení. Pestrost sortimentu, vysoká kvalita, pružnost a individuální přístup k zákazníkům patří mezi hlavní silné stránky této značky.

Zvláštní pozornost sklárna věnuje technologii tažené nožky, která zajišťuje hladkost a bezešvost sklenic. Díky pokročilým technologiím dokáže Sklárna Rona dokonale simulovat ruční výrobu, což se projevuje ve vysoké kvalitě jejich výrobků. Sklárna využívá širokou škálu dekorativních sklářských technik, jako je leptání, gravírování, broušení, sítotisk nebo malování, což dodává jejich výrobkům jedinečnost a estetickou hodnotu.