Rona HURRICANE sklenice na koktejly 530 ml, 6 ks

Sada šesti moderních sklenic Hurricane slovenského výrobce RONA. Baleno v barevné kartonové krabici.

 

 

Dostupnost Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Kód: K01099
549 Kč / balení
Rona HURRICANE sklenice na koktejly 530 ml, 6 ks

Designové sklenice Hurricane slovenského výrobce Rona jsou vhodné pro servis populárních tropických koktejlů jako je Sex on the Beach nebo Piňa Colada. Elegantně v nich vypadá také servis ledové kávy nebo domácích limonád. Vyrobeny jsou z kvalitního křišťálového skla a exklusivní vzhled jim dává provedení beze švů a spojů a také jemně zabroušený ústní okraj. Jsou vhodné do myčky nádobí kde ani po 1000 mycích cyklech nedochází ke ztrátě kvality. 

POUŽITÍ

Sklenice Hurricane byla přímo stvořena pro tropické koktejly jako je Tequila Sunrise, Sex on the Beach nebo Piňa Colada.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • sklenice na tropické koktejly 6x530 ml
  • vhodné na podávání tropických koktejlů
  • bezolovnaté křišťálové sklo 
  • vyvedeny v moderním desgnu
  • jemně broušený ústní okraj
  • vhodné do myčky nádobí
  • baleno v barevné kartonové krabici

Doplňkové parametry

Kategorie: Hurricane sklenice
Hmotnost: 1.66 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 530 ml
Určení: koktejl, limonáda, kávové nápoje
Výška: 207 mm
Průměr: 83 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklárna Rona patří mezi významné světové výrobce kvalitního užitkového skla s bohatou historií. Založena již v roce 1892, sklárna se stala průkopníkem v Evropě v oblasti pantografického dekorování, což dokládá její inovativní přístup k výrobě. Dnes se sklárna zaměřuje na kvalitu, design a maximální spokojenost zákazníků.

Sklárna Rona disponuje bohatými zkušenostmi, kvalifikovaným týmem a moderním technologickým vybavením, což umožňuje pružnou spolupráci v oblasti designu, technologie, dekorace i balení. Pestrost sortimentu, vysoká kvalita, pružnost a individuální přístup k zákazníkům patří mezi hlavní silné stránky této značky.

Zvláštní pozornost sklárna věnuje technologii tažené nožky, která zajišťuje hladkost a bezešvost sklenic. Díky pokročilým technologiím dokáže Sklárna Rona dokonale simulovat ruční výrobu, což se projevuje ve vysoké kvalitě jejich výrobků. Sklárna využívá širokou škálu dekorativních sklářských technik, jako je leptání, gravírování, broušení, sítotisk nebo malování, což dodává jejich výrobkům jedinečnost a estetickou hodnotu.