Rona Sklenice Gin & Tonic 780 ml, 6 ks

Balení 6 sklenic na Gin & Tonic od slovenského výrobce Rona. Baleno v barevné kartonové krabičce. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: K01127
553 Kč / balení
Rona Sklenice Gin & Tonic 780 ml, 6 ks

Koktejl gin & tonic je jedním z nejoblíbenějších koktejlů současnosti. Jeho chuť si nejlépe vychutnáte ze sklenic balónovitého tvaru, dokázajíc pojmout velké množství ledu, čerstvého ovoce a zeleniny, které gin s tonikem tradičně doplňují. Přesně tyto parametry splňují sklenice slovenských skláren RONA. Nemusíte se však bát, že by sklenice ve vaší domácnosti neměli využití, jelikož do nich bez obav můžete nalít také červené víno. Sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla, které je oproti jiným výrobcům vyráběné unikátní metodou tažené nožky, jež zajišťuje hladký přechod bez švů a spojů mezi kalichem, nožkou a dýnkem. Punc kvality je umocněn zbroušeným ústním okrajem, velmi příjemným při doteku ústy. Sklenice jsou baleny po 6 kusech v barevné kartonové krabičce. Můžete je také bez obav mýt v myčce nádobí.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • sklenice Gin & Tonic 6x780 ml 
  • balonovitý tvar vhodný na servis ginu s tonikem
  • bezolovnaté křišťálové sklo
  • hladké sklenic provedení bez švů a spojů 
  • jemně zabroušený okraj kalíšku
  • vhodné do myčky na nádobí
  • baleno v barevné kartonové krabičce

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na gin s tonikem
Hmotnost: 1.66 kg
Balení: 6 ks
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 780 ml
Výška: 223 mm
Průměr: 115 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklárna Rona patří mezi významné světové výrobce kvalitního užitkového skla s bohatou historií. Založena již v roce 1892, sklárna se stala průkopníkem v Evropě v oblasti pantografického dekorování, což dokládá její inovativní přístup k výrobě. Dnes se sklárna zaměřuje na kvalitu, design a maximální spokojenost zákazníků.

Sklárna Rona disponuje bohatými zkušenostmi, kvalifikovaným týmem a moderním technologickým vybavením, což umožňuje pružnou spolupráci v oblasti designu, technologie, dekorace i balení. Pestrost sortimentu, vysoká kvalita, pružnost a individuální přístup k zákazníkům patří mezi hlavní silné stránky této značky.

Zvláštní pozornost sklárna věnuje technologii tažené nožky, která zajišťuje hladkost a bezešvost sklenic. Díky pokročilým technologiím dokáže Sklárna Rona dokonale simulovat ruční výrobu, což se projevuje ve vysoké kvalitě jejich výrobků. Sklárna využívá širokou škálu dekorativních sklářských technik, jako je leptání, gravírování, broušení, sítotisk nebo malování, což dodává jejich výrobkům jedinečnost a estetickou hodnotu.