Neohodnoceno

Russian Standard Platinum vodka 0,7 l

Ruská vodka o obsahu alkoholu 40 %.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem (2 ks)
Kód: 03003
526 Kč
Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.836 kg
Dárkové balení: ne
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40%
Typ: neochucená
Výchozí surovina: žito
Země původu: Rusko

Vodka Russian Standard je pojmenována podle carské normy k výrobě kvalitní ruské vodky z roku 1894, vydané na základě výsledků práce D. I. Mendělejeva. Tahle norma byla známá jako Russkij standard. Při výrobě podle ní se musela používat jen kvalitní pšenice a voda z ledovců. Nařizovala také několikanásobnou destilaci a filtraci přes dřevěné uhlí. Ideální objem alkoholu byl ustanoven na 40 %. A přesně tak se tahle ultrajemná záležitost taky vyrábí.Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky.

Russian Standard Platinum navíc prochází i mimořádně náročným procesem dvojité filtrace přes stříbrné filtry, čímž získává pozoruhodně čistou, jiskřivou a velmi jemnou chuť s jemnými tóny citrusů. Výjimečnost obsahu podtrhuje krásná láhev opatřená korkovým špuntem.

NÁZOR EXPERTA

Russian Standard Platinum se pije čísta, ideálně při teplotě 8-10°C. Pijte malými doušky a povalujte na jazyku a poté vychutnávejte čistou dochuť.