Vystav svůj letní koktejl

Soutěž o luxusní barmanskou sadu

Jak se zapojit:

  1. Vyfoťte svůj koktejl
  2. Označte fotku hashtagem #vystavkoktejl
  3. Publikujte ji na Fcb nebo Instagramu
  4. Vítěze vybereme náhodným výběrem.

Pravidla soutěže

Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže ve vztahu ke spotřebitelům na území České republiky.

Organizátor soutěže

REDEFIN s.r.o., U Výstaviště 1297/10, Přerov, ič: 28656563

Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá od 15.6.2022 do 15.9.2022  na území České republiky.

Výherce

O výhře v soutěži rozhoduje náhodným výběrem konečně a bez možnosti odvolání organizátor soutěže. Vítězný příspěvek bude spolu se jménem výherce uveřejněn na Instagramovém profilu e-shopů Skleněný shop cz a Plnasklenice.cz.

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm nebo s adresou na území České republiky. Účast v soutěži je dobrovolná.

Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi a zadavateli soutěže. V případě, že se výhercem stane osoba ze soutěže vyloučená podle kritérií v předchozí větě, výhra se nepředá.

Účastník soutěže souhlasí s využitím soutěžního příspěvku – fotky k propagačním účelům organizátora soutěže.

Zapojení se do soutěže

Účastník soutěže se může do soutěže zapojit fotkou koktejlu umístěného na sociálních sítích Facebook nebo Instagram. Aby příspěvek byl organizátorem považován za soutěžní, musí být označen hashtagem #vystavkoktejl.

Každý soutěžící má možnost se zapojit libovolným množstvím příspěvků. Podmínkou je ovšem, že každý soutěžní příspěvek bude obsahovat originální a jedinečnou fotografii jednoho koktejlu. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže duplicitní příspěvky obsahující stejnou fotku nebo například fotku zobrazující jeden koktejl z různých úhlů nebo s jiným pozadím.

Organizátor soutěže si dále vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže nevhodné příspěvky odporujícím dobrým mravům.

Výhry

V rámci soutěže budou výhercům předány následující ceny:

Vyhlášení výsledků soutěže budou v souladu s informací poskytnutou ve vyhlášení soutěže. Po vyhlášení výsledků soutěže bude výherce kontaktován organizátorem soutěže prostřednictvím soukromé zprávy na svém profilu na Facebooku nebo Instagramu.
Výhra bude doručena na adresu v České republice získanou od výherce do 31.10.2022.
Účastníci nejsou oprávněni požadovat peněžité plnění výměnou za ceny v soutěži a také nemohou požadovat jakákoli jiná plnění než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech. Účast v soutěži ani ceny přitom není možné vymáhat právní cestou.

Dodatek

Výherce ztrácí nárok na výhru, pokud se při předání výhry prokáže nedodržení pravidel soutěže, pokud výherce uvede špatné kontaktní údaje pro zaslání výhry, nebo do 5 dnů od odeslání informační zprávy o výhře na tuto informaci nereaguje.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Instagramem a Facebook ani Instagram za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku nebo Instagramu.

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zde zveřejníme vaše jméno, příjmení a odkaz na facebookových profil.