Žufánek Absinthe Amave Blanche 53% 0,5 l

Český absinth o obsahu alkoholu 53 %.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Již se neprodává
Možnosti doručení
Kód: 23003
789 Kč –16 % 660 Kč / ks
Žufánek Absinthe Amave Blanche 53% 0,5 l
Žufánek Absinthe Amave Blanche 0,5 l
Výprodej
789 Kč –16 %

Lahodný, aromatický a hutný čirý absint ve stylu utajovaných švýcarských les bleues. Tradiční byliny, kterými se absint barví na zeleno, jsou v tomto případě zdestilovány. V době absintového zákazu bylo totiž jednodušší ukrýt láhev čiré tekutiny, než láhev jasně zelené. Švýcarsko je rodištěm absintu a dnes nejznámějším zdrojem čirých absintů o nižší lihovitosti, které tam označují jako blanche nebo la bleue. Amave je klasickým zástupcem tohoto stylu, tedy čirý absint s obsahem alkoholu 53 %. Výrobce pak není nikdo jiný než český průkopník tohoto nápoje lihovar Žufánek a to je samo o sobě zárukou kvality. 

Nový ročník 2020 je kompletně přepracovaný. Nově je postavený na kombinaci vinného destilátu a velejemného lihu a receptura byla vytuněna tak, že jde v podstatě o úplně nový produkt. Poznáte ho na první pohled, nově je AMAVE v hnědé láhvi jako všechny naše ostatní absinty.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Aroma: výrazně aromatické
  • Chuť: hutná, čistá, anýz a fenykl

NÁZOR EXPERTA

I když to bude svádět k pití v neředěném stavu, i tak vřele doporučujeme poměr aspoň 1:1, tedy na díl absintu díl chladné vody. Ideální je i jako součást míchaných koktejlů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkohol
Hmotnost: 1.1 kg
Dárkové balení: ne
Objem: 0,5 l
Obsah alkoholu: 53%
Typ: Blanche
Země původu: Česká republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: