Bar Professional Kovový lis na citrusy se zásobníkem

Pákový kovový lis na citrsy se zásobníkem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 14125
776 Kč / ks
Bar Professional Kovový lis na citrusy se zásobníkem

Potřebujete-li si připravit snadno a rychle větší množství citrusové šťávy, jistě vám přijde vhod lis se zásobník holandského výrobce Bar Professional. Zásobník zvládne pojmout až 15 cl čerstvě vylisované šťávy, kterou je následně možné pomocí praktické nálevky odměřit nebo přelít. Celý lis je vyroben z lehkého odolného hliníku a je možné jej rozdělit na 2 samostatné díly. Mezi tyto 2 díly se pak vsouvá plastový cedník, díky kterému oddělíte citrusové slupky, případně pecky od vylisované šťávy. Výrobcem je holandská společnost Bar Professional působící na trhu s barmanským vybavením již déle jak jedno století. Lis myjte pouze ručně. Je zabalen v běžné kartonové krabičce.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • holandský výrobce Bar Professional
  • kovový lis na citrusy s plastovou membránou pro oddělení slupek od šťáv
  • možnost rozložení na 3 díly, spodní madlo se zásobníkem, lis s horním madlem a plastová vložka s cedníkem
  • doporučeno ruční mytí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní barmanské pomůcky
Hmotnost: 0.8 kg
Materiál: plast, hliník
Délka: 230 mm
Šířka: 140 mm
Výška: 121 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.