Bar Professional Tiki pohár Kupicchu 350 ml

Tiki mug o objemu 350 ml určený pro servis tropických koktejlů jako Mai-Tai, Tiki Punch nebo Zombie. Baleno v barevné kartonové krabičce.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 10064
517 Kč / ks
Bar Professional Tiki pohár Kupicchu 350 ml

Krásný a velmi propracovaný tiki pohár od nizozemského dovozce Bar Professional. Jedná se o velmi povedenou repliku SQUID'S Ku.Ku.Kachoo, sběratelského, řemeslně vyráběného tiki poháru, legendárních havajských tvůrců z Gecko of South Sea Arts. Tiki pohár je vhodný k servírování tiki koktejlů jako je populární Mai - Tai, Zombie nebo Tiki Punch. Vnitřní povrch poháru je potažen glazurou, která usnadňuje údržbu jeho strukturovaného těla. Pohár však můžete umístit také do myčky nádobí, což jeho údržbu zjednoduší. Je balen samostatně bez dárkové krabičky. Jeho originální vzhled se stane ozdobou každé vitríny a baru, včetně toho domácího.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • tiki keramický pohár na koktejly o objemu 350 ml
  • povedená replika sběratelského tiki poháru SQUID'S Ku.Ku.Kachoo
  • vnitřní povrch potažený červenou glazurou
  • ideální pro servis tiki koktejlů jako Mai-Tai 
  • vhodný také do myčky nádobí
  • baleno v barevné kartonové krabičce

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky a Tiki poháry
Hmotnost: 0.35 kg
Materiál: keramika
Určení: koktejly
Průměr: 80 mm
Výška: 160 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.