Bar Professional Tiki pohár Samif 445 ml

Tiki mug o objemu 450 ml určený pro servis tropických koktejlů jako Mai-Tai, Tiki Punch nebo Zombie.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 10065
504 Kč / ks
Bar Professional Tiki pohár Samif 445 ml

Nádherný a detailně zpracovaný tiki pohár od nizozemského dovozce Bar Professional. Jedná se o vynikající repliku Shameful Tiki, sběratelského tiki poháru, vyráběného řemeslnými technikami legendárními havajskými tvůrci z Gecko of South Sea Arts. Tento tiki pohár je ideální pro podávání tiki koktejlů, jako jsou oblíbené Mai-Tai, Zombie nebo Tiki Punch. Vnitřní povrch poháru je pokryt glazurou, což usnadňuje údržbu složitého vnitřního tvaru, plného rozličných záhybů a zákoutí, rozmístěných zrcadlově proti jeho detailně zpracovaném vnějšímu designu. Můžete ho však bez obav umístit do myčky nádobí, což zjednoduší jeho čištění. Pohár je dodáván samostatně, bez dárkové krabičky. Jeho unikátní vzhled z něj dělá skvostnou ozdobu každé vitríny či baru, včetně toho domácího.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • tiki keramický pohár na koktejly o objemu 445 ml
  • povedená replika sběratelského tiki poháru Shameful Tiki
  • vnitřní povrch potažený červenou glazurou
  • ideální pro servis tiki koktejlů jako Zombie 
  • vhodný také do myčky nádobí
  • baleno samostatně bez krabičky

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky a Tiki poháry
Hmotnost: 0.46 kg
Materiál: keramika
Určení: koktejly
Průměr: 90 mm
Výška: 227 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.