Bar Professional třídílný shaker 500 ml

Trojdílný nerezový shaker o objemu 500 ml. Dodáváno v barevné kartonové krabici.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 14110
238 Kč / ks
Bar Professional třídílný shaker 500 ml

Shaker je základním vybavením pro tvorbu míchaných koktejlů. A tím nejjednodušším je trojdílná varianta s integrovaným sítkem. Bar Professional je holandskou značkou barmanského vybavení, která spojuje užitnou hodnotu s přívětivou cenou a přesně tak by se dal charakterizovat tento 3dílný cobbler. Shaker je ideálním shakerem pro začínající barmany, kteří ocení jeho jednoduchost a přívětivou cenu. Má jako ostatní cobbler shaker integrované sítko, umístěné v prostřední části shakeru. Ta umožňuje cezení koktejlu do sklenice bez použití dalšího náčiní. Vyroben je z lesklého nerezu a ani pobyt v myčce nádobí pro něj není problém. Shaker má objem 500 ml, který postačí pro namíchání jednoho až dvou koktejlů současně. Balen je v barevné kartonové krabičce s logem výrobce.

POUŽITÍ

Protřepávat koktejl je možné jak vodorovně, tak ve výšce ramen. Je to na preferenci každého barmana, jakou techniku zvolí, jelikož ani profesionálové se na tomto neshodnou. Důležité je s nápoji třást dostatečně dlouho a energicky. Délka třesení je odvislá od typu koktejlu, který připravujete. Pokud je obsahem pár složek a například sirup postačí krátké promísení cca 10 sekund. Pokud však přidáte smetanu nebo mléko je vhodné tento čas minimálně zdvojnásobit. Jak nejlépe používat shaker se dozvíte v návodu našeho barmana Honzy.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • holandský výrobce Bar Professional
  • vhodný pro míchání 1-2 koktejlů
  • baleno v barevné kartonové krabičce
  • objem 500 ml
  • trojdílná konstrukce s vestavěným sítkem
  • vhodný do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Shakery na koktejly
Hmotnost: 0.25 kg
Materiál: nerezová ocel
Objem: 500 ml
Typ: 3dílný, cobbler
Výška: 215 mm
Průměr: 90 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 307758859_466656895507515_2559718967669543672_n

Holandská společnost Barprofessional vznikla z firmy Luyten, která se od začátku minulého století zabývala dodávkami pro nápojový průmysl. Původně se specializovala na štítky a šroubovací uzávěry pro ginový průmysl. Později firma získala licenci na dovoz různých produktů jako jsou odměrné nálevky.

Během let vyvinuli celou řadu výrobků a značek pro použití v pohostinství, zejména v barech a restauracích. Již několik let nabízí vlastní značku kvalitních nástrojů pro barmany a  baristy. Vášeň pro nápojový průmysl společnost inspiruje k neustálému hledání nejlepších produktů a inovací na trhu.