Neohodnoceno

Chopin Potato vodka 0,7 l

Polská vodka o obsahu alkoholu 40 %.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 03004
747 Kč
Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.548 kg
Dárkové balení: ano
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40%
Typ: neochucená
Výchozí surovina: brambory
Země původu: Polsko
Chopin Potato Vodka 0,7 l
Tip

Tato vodka původem z Polska, je pojmenovaná po známém hudebním skladateli Frédéricu Chopinovi a vyrábí ji společnost Polmos Siedlce. První  o  společnosti můžeme nalézt již roku 1896. Jedná se o rodinou destilérku, která se nachází v malé vesničce Starý Krzesk. Zakladatelem a majitelem je Tad Dorda. Veškeré suroviny na výrobu jejich produktů pěstují místní zemědělci a jsou pod přísným dohledem. Firma Chopin taktéž používá k výrobě svým destilátů a likérů vlastní kvasnou kulturu a taktéž vodu z místní studny, která se nachází cca 50 metrů od destilační kolony.

Jedná se o jednu z nejvíce oceňovaných bramborových vodek na světě. Tato vodka je vyráběna ze směsi různých druhů pozdních brambor s vysokým obsahem škrobu, jejichž sklizeň probíhá od září do listopadu. Je hodnocena jako vodka vláčné a vynikající chuti za dostupnou cenu. 

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Aroma: jemné tóny vanilky a zeleného jablka
  • Chuť: vláčná a jemná, zemitost
  • Finish: dlouhý čistý závěr

NÁZOR EXPERTA

Jedná se o perfektní vodku ať už pro znalce nebo začátečníka, který hledá, jedinečnou a plnou chuť. Lze popíjet samotnou a to v pokojové teplotě, jako jednu z mála vodek, kdy oceníte všechny její chutě a vůně. Užijete si ji ale i v koktejlech jako je Vodka Martini nebo Vesper.