Neohodnoceno

Dorda Double Chocolate Likér 0,7 l

Polský čokoládový likér o obsahu alkoholu 18%.

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 06011
497 Kč
Kategorie: Likéry
Hmotnost: 2.436 kg
Dárkové balení: Ne
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 18%
Typ: Smetanový
Země původu: Polsko
Dorda Double Chocolate Likér 0,7 l
Tip

Dorda likéry pochází ze Chopin vodka Distillery a jsou pojmenovány po majiteli Tadeu Dordovi. Receptura je rodinným tajemstvím. Při výrobě se používá prémiová Chopin Rye vodka s přidáním přírodních surovin. Jelikož je zde velký podíl pevné složky, je potřeba před podáváním láhev důkladně protřepat. Toto je důkazem precizní a neošizené práce rodiny Dorda.

Tento čokoládový likér je složen z Chopin Rye vodky a nejlepší vysokoprocentní čokolády z Polska. Zakládají si tak na surovinách ze své rodné země.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Aroma: mléčná čokoláda, šlehačka
  • Chuť: velice výrazná hutná čokoláda, smetana, lehký dotek jemné vodky

NÁZOR EXPERTA

Likér je vhodný pro samotné popíjení nebo do milkshaků. Při smíchání se smetanou na šlehání můžete vytvořit lahodnou horkou čokoládu.

Vodky a likéry "CHOPIN" z legendární rodinné destilérky Chopin Distillery jsou zárukou té nejvyšší kvality. Jednosladové, blendované, stařené a macerované vodky plné chuti ( připomínající "brandy, whisky, či rum" ), dokonalé a poctivé likéry, toď kouzlo této jedinečné, světově uznávané Destilérky Chopin, jenž klade důraz na kvalitu lokálních surovin z oblasti Podlasie v Polsku.