Fuchs dvoustěnný kbelík na led s víkem, 4 l

Dvoustěnný plastový kbelík na led s víkem od německé firmy Fuchs.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 14032
778 Kč / ks
Fuchs dvoustěnný kbelík na led s víkem, 4 l

Dvoustěnný kbelík je vybaven cedníkem, který oddělí rozpuštěnou vodu od ledových kostek. Díky plastovému dvoustěnému provedení udrží led dlouho zmrzlý a je tak důležitým pomocníkem na všech domácích párty. Součástí balení je i malá plastová lopatka na led.

POUŽITÍ

Stačí jej naplnit ledem a po nabrání potřebného množství uzavřít, tak aby led vydržel co nejdéle. Víko je šroubovací a je tak pevně spojeno s nádobou, navíc vybaveno praktickým uchem, takže je možné jej po naplnění ledem kamkoliv přemístit.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI 

  • plastové provedení
  • dvojitý plášť pro dlouhou životnos ledu
  • až 12hodinová izolace
  • snadno omyvatelný
  • plastová lopatka součástí balení
  • prostor pro odtátou vodu
  • objem 4 litry

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení na led
Hmotnost: 1 kg
Materiál: plast
Objem: 4 l
Průměr: 220 mm
Výška: 240 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.