Fuchs Kovový lis na citrusy

Hliníkový pákový lis na citrusy od německého výrobce Fuchs.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 14064
290 Kč / ks
Fuchs Kovový lis na citrusy
Lis na citrusy německé firmy Fuchs je vyroben z litého hliníku, který mu dodává vysokou odolnost i při pravidelné manipulaci při běžném i profesionálním užití. Jeho lakovaný povrch pak odolává vlhku i agresivním kyselinám z citrusových plodů. Je osazen dvěma velikostmi vhodnými pro lisování malých limet ale i velkých citronů. Jeho údržba je velmi snadná, postačí pouze důkladně omýt vodou a je připraven k dalšímu použití. Je však vhodný také do myčky nádobí.

POUŽITÍ

Zvolte velikost odpovídající požadovanému ovoci a umístěte jej hladkou stranou směrem dolů. Poté lis zavřete a pákovým způsobem vylisujete celý obsah z poloviny plodu přímo do sklenice nebo do připravené odměrky.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

  • vyrobeno z litého lakovaného hliníku
  • dvě velikosti použití
  • velmi dobrá omyvatelnost
  • vhodné do myčky nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní barmanské pomůcky
Hmotnost: 0.32 kg
Materiál: hliník
Délka: 220 m
Šířka: 74 mm
výška: 47 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fuchs Gastronomiebedarf GmbH

Fuchs Gastronomiebedarf GmbH je značka, která se může pyšnit svou výjimečnou kvalitou a pečlivým přístupem ke všem svým produktům. Téměř 84% sortimentu této značky, jejíž produkty nesoucí značku Tom Fox, je vyráběno vlastními silami, což je důkazem závazku k dodržování nejvyšších standardů a zajištění kvality. Společnost klade důraz na to, aby věděla, co přesně nabízí a v jaké kvalitě, a to se odráží ve všech aspektech jejího podnikání.

Není to jen kvalita produktů, která dělá společnost Fuchs výjimečnou, ale také tým lidí, kteří za ní stojí. V podniku Fuchs je fluktuace zaměstnanců minimální, což je důkazem stabilní pracovní síly. Tento tým je složen z dlouholetých profesionálů v gastronomii, kteří zajišťují poradenství a prodej, ale také z mladších zaměstnanců ve správě a logistice. Tým Fuchs je skutečnou oporou celého podniku a jeho strukturovaný přístup umožňuje vysokou úroveň efektivity a minimalizuje třecí síly.

Co se týče dalšího rozvoje sortimentu, Fuchs neustále sleduje mezinárodní trhy a inovace v produktech. Tým složený z vedení podniku, odborných poradců a prodejců pak rozhoduje o tom, zda má nový produkt šanci uspět na jednotlivých trzích. Tato filozofie je přijímána a sdílena celým týmem Fuchs, což posiluje jeho konkurenceschopnost a schopnost reagovat na měnící se potřeby trhu.