Sipsmith Gin 41,6% 0,7 l

Malosériový britský gin o obsahu alkoholu 41,6 %. Ultimátní volbou pro koktejly jako  Martini Dry Cocktail nebo White Lady. Také v kombinaci s lehkým tonikem jako Double Dutch Skinny Tonic, jež zdůrazní chuť samotného ginu. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Již se neprodává
Možnosti doručení
Kód: 04016
878 Kč / ks
Sipsmith Gin 41,6% 0,7 l

Rukodělný a malosériový London Dry gin Sipsmith se vyrábí v samotné Mekce ginu v srdci Londýna v Anglii. Destilace probíhá v měděných kotlících, tradiční metodou pot still. Sipsmith je unikátní technikou výroby známou jako „one-shot“ destilace. Výsledný destilát je oproti jiným ginům hotov již po první destilaci.

Botanicals určující charakter a choťové vlastnosti jsou macerovány v prvotřídním pšeničném destilátu po dobu minimálně 14-72 hodin před samotnou destilací. Kromě obligátního jalovce jsou součástí kůra Kasie, skořice, mandle, kořen orrisu a další.

POUŽITÍ V KOKTEJLECH

Kdo si potrpí na prémiové destiláty v koktejlech tak Sipsmith je tou nejlepší možnou volbou. Své užití najde v koktejlech jako  Martini Dry Cocktail nebo White Lady. Také v kombinaci s lehkým tonikem jako Double Dutch Skinny Tonic, jež zdůrazní chuť samotného ginu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny
Hmotnost: 1.44 kg
Dárkové balení: ne
Objem: 700 ml
Obsah alkoholu: 41,6 %
Země původu: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: