Stolichnaya vodka 40% 0,7 l

Lotyšská vodka o obsahu alkoholu 40 %. Vhodná do koktejlů jako Bloody Mary, Sex On The Beach nebo Moscow Mule.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 03007
379 Kč / ks
Stolichnaya vodka 40% 0,7 l

Jemná a hřejivá ruská vodka, která patří „na stůl“. Jedná se o nejznámější a snad i nejprodávanější vodku, známou také pod označením Stoli. Vyrábí se v Rize z pečlivě vybraných obilnin ozimé pšenice, pomocí vysoce kvalitní výrobní technologie vícenásobné destilace. Filtruje se přes dřevěné uhlí a následně ještě dvakrát přes jemný křemenný písek a plátno. Nakonec se míchá s křišťálově čistou artézskou vodou z ledovce, která má v láhvi své místo od roku 1948.

POUŽITÍ V KOKTEJLECH

Stoli vodka vyniká komplexní chutí a charakteristickými sladkými tóny. Výborně se hodí jako báze do koktejlů například Bloody Mary, Sex On The Beach nebo Moscow Mule.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodky
Hmotnost: 1.3 kg
? Ingredience koktejlu: Moscow mule, Bloody Mary, Sex on the Beach
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40%
Typ: neochucená
Výchozí surovina: pšenice
Země původu: Lotyšsko
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 3.12.2022
Dobrý den chci se zeptat na tuto vodku, když ji mám v mražáku tak mě udělá krystalky ledu jiná stolichnaya mě to neudělá a jenom se táhne v čem je chyba?
JK Avatar autora Jaroslav Kolář (Administrátor) 26.4.2023
Dobrý den, mrznutí vodky v mrazničce může být ovlivněno více faktory, jako teplota mrazničky nebo množství přidaných látek, jež jednotlivé vodky obsahují. Těmi mohou být soli, cukry a další běžně se vyskytující složky, jež vodky obsahují. Důvod proč se 2 různé Stolichnaye chovají rozdílně však může také spočívat ve skutečnosti, že na evropský trh se dostávají šarže vyrobené v Lotyšsku a šarže vyrobené v Rusku. Na český trh se primárně distribuují vodky z Lotyšska, ale například k našim sousedům na Slovensku se dostávají vodky z Ruska. Samozřejmě tato informace nemusí být vzhledem k situaci již pravdivá, ale lahve z Ruska se stále mohou v určitém množství i na český trh skrze mezinárodní e-shopy dostávat.