Neohodnoceno

Plantation White 3 stars 41,2% 0,7 l

Tříletý bílý rum z Jamajky, Barbadosu a Trinidadu. Rum je vhodný jako součást koktejlů jako Mojito, Daiquiri nebo Cuba Libre.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem (3 ks)
Kód: 02037
450 Kč / ks
Kategorie: Bílé rumy
Hmotnost: 1.37 kg
Doba zrání: 3 roky
Chuťový profil: suchý
Objem: 700 ml
Obsah alkoholu: 41,2%
Styl: white
Typ: tradiční, anglický
Výchozí surovina: melasa
Země původu: Barbados, Trinidad a Tobago, Jamajka

Francouzský producent špičkových rumů Plantation vytvořil ideální blend bílých rumů, které vašim koktejlům dají originální a nezaměnitelnou chuť Karibiku. Směs tvoří tři typy rumů z Barbadosu, Jamajky a Trinidadu. Barbados dává rumu bohatou ale vyváženou chuť. Rum z Trinidadu dodá jemnost a Jamajka poskytne skutečně výraznou strukturu.

Plantation 3 star je poctou historických karibských rumů. Jejich Výjimečnost spočívá ve dvojím zrání. Nejprve ve svých domovských zemích odpočívají v sudech po bourbonu z amerického bílého dubu. Následně se přepraví do Francie, kde dozrávají ve francouzských sudech po koňaku. Přesně takto se rumy v 17.-19. století rumy do Evropy přepravovaly a vždy se tak pyšnily nezaměnitelnou chutí.

CHUŤOVÝ PROFIL

  • Aroma: tropického ovoce s tóny hnědeho cukru a zralých banánů
  • Chuť: jemně kořeněný s květinovými tóny v závěru ucítíte třinový cukr a vanilku.

POUŽITÍ V KOKTEJLECH

Plantation je skvělou volbou do koktejlů jako MojitoCuba Libre nebo Daiquiri kde bude hrát hlavní roli a nechá vyznít její charakter. Nméně ji však oceníte také jako součást tropických tiki cocktailů jako například Mai - Tai.